Zážitkové kování

Máte chuť se seznámit s kovářským řemeslem? Chcete si vyzkoušet základní kovářské dovednosti nebo si prostě jen pročistit hlavu a odnést si mnohem víc než jen suvenýr? To, do čeho vložíte vlastní úsilí a nadšení se nedá ničím nahradit….

V našem kovářském kurzu máte příležitost zažít jedinečnou atmosféru starých časů, kdy kovárny nebyly jen dílnou mistrů, ale i místem, které spojovalo lidi, kteří se u ohně scházeli. 

 Jak to probíhá?

No jak jinak než jako za starých časů. I když se kovařina s postupem času měnila a přizpůsobovala dnešní době, jedno zůstalo přece jen stejné – kladivo patří do ruky a železo do výhně. To je základ! A když k tomu ještě přidáte kovářské dovednosti, kus železa nebo kovový šrot, může vám pod rukama vzniknout skutečně originální dílo. My vám ukážeme jak na to. A na důkaz toho, že kovář nekuje jenom pikle, si svůj vlastnoruční výrobek odnesete.

Kovářské kurzy probíhají při minimálním počtu 4 lidí, ale protože razíme heslo, že dobrého se vejde dvojnásob tak vás klidně může přijít až 8.  A protože u výhně umí pořádně vyschnout, vody pro Vás máme vždycky dost a na malé občerstvení si taky troufneme.  

Jak dlouho a za kolik? 
  • Kovařina není práce kvapná a vy si ji můžete u nás dopřát celý den za…… 3.600,- Kč vč. DPH (2.975,- Kč bez DPH)
  • A kdyby to na vás bylo přece jen dlouho, můžete to zkusit na půl dne za…… 2.400,- Kč vč. DPH (1.984 Kč bez DPH)

Více informací o KOVÁRNĚ najdete na stránkách KOVOZOO ZDE.

REZERVACE:

Michaela Sousedíková
+420 775 733 640
kovarna@kovozoo.cz
KOVOZOO Staré Město
Brněnská 1372
686 03 Staré Město

Sidebar