DEN ZEMĚ - školy a školky 19.12.2018

DEN ZEMĚ - školy a školky

Vážený pane řediteli, vážení pedagogové,

rádi bychom Vás a Vaše žáky pozvali na 13. ročník akce "DEN ZEMĚ". Tato akce s ekologickou tématikou určená pro děti z MŠ a 1. stupně ZŠ se uskuteční v areálu KOVOZOO,  ve Starém Městě u Uherského Hradiště, ulici Brněnská 1372.   

TERMÍNY DNE ZEMĚ 2020:

DEN ZEMĚ pro MATEŘSKÉ ŠKOLY -  čtvrtek 23. dubna  od 8:30 do 11:30 hod. 
DEN ZEMĚ  pro ZÁKLADNÍ ŠKOLY -  pátek 24. dubna  od 8:30 do 11:30 hod.
DEN ZEMĚ pro VEŘEJNOST -   sobota 25. dubna

 

Vaši školu zaregistrujte prosím prostřednictvím elektronického formuláře, který naleznete níže v registraci. Kapacity jsou omezeny, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve!

 

REGISTRACE

Registrace MŠ pro DEN ZEMĚ 2020 (do 28. února) – PŘIHLÁŠKA
Registrace ZŠ pro DEN ZEMĚ 2020 (pouze pro I.stupeň do 28.února) - PŘIHLÁŠKA

VSTUPNÉ

Vstupné na akci činí 60,- Kč /dítě, učitelský doprovod je zdarma.
Veškeré atrakce v areálu jsou již bezplatné.
Každá škola dostane dle počtu přihlášených dětí dárky. /pastelky, fixy, deníky, pravítka, sladkosti, edukační materiály s ekologickou tématikou, apod./.
Je nutné zaplatit 50% zálohu předem na základě zaslané faktury.

PROGRAM DNE ZEMĚ

Na co se můžete na Dnu země těšit? Na pódiu to rozjede opět úžasný JIŘÍ HADAŠ ve svém zbrusu novém animačním programu " VÝLET DO VESMÍRU".
Děti budou mít opět možnost projít si EKOLOGICKOU STEZKU a sbírat razítka do kartičky. Novinkou bude interaktivní program "POHLAZENÍ PEJSKEM" a AGILITY. Děti se naučí třídit odpad s piráty na lodi Naděje. K dispozici bude po celou dobu vláček STEELINKA, která vás povozí areálem firmy REC Group.

Děti si můžou zařádit na SKÁKACÍCH HRADECH, KOLOBĚŽKÁCH A SEGWAY VOZÍTKÁCH. Opět nás navštíví HASIČI, kteří vám ukážou hasičský vůz a připraví soutěže. Pozveme vás také do kongresového centra na DĚTSKÉ KINO nebo na VYHLÍDKOVÉ LÁVKY. Samozřejmě můžete bezplatně navštívit také maják ŠROTÍK, letadlo L-610, muzeum zemědělství, nové muzeum veteránů nebo selskou stezku.

DALŠÍ INFORMACE A POKYNY

- prosíme o doplnění správných fakturačních údajů do formuláře, ulehčíte nám práci, děkujeme! /prosíme o název instituce, adresu, IČ, DIČ/

- přihlašujte prosím zvlášť mateřské a základní školy, i když přijedete společně

- po odeslání registračního formuláře vám dorazí do týdne zálohová faktura. Nevolejte prosím hned po odeslání formuláře, až v případě, že se vám do týdne náhodou neozveme.

- po zaplacení zálohové faktury jste řádně přihlášení na akci. Dodržujte prosím datum splatnosti faktury.

- na akci si  přichystejte  prosím obnos dohromady za celou školu, nikoliv po třídách

- dárky pro děti získáte po splnění ekologické stezky. Budou připraveny jen pro počet dětí, které předem přihlásíte, nikoliv pro ty, co budou navíc při vašem příjezdu.

  Dárky přichystáme pro přihlášenou školu do jednoho balíku, nerozdělujeme je po třídách. Děkujeme za pochopení.

- na akci probíhá po celou dobu stejný program, je tedy jedno, kdy dorazíte, doporučujeme vám však dorazit na začátek, jelikož areál je plný zajímavého programu.

- Animační program Jirky Hadaše bude 9:30 - 11:30.

 

Těšíme se na viděnou!

Kontakt: 

 

Ing. Monika Ondruchová
tel: +420 773 550 880
e-mail: akce@recgroup.cz
www.recgroup.cz

Sidebar