Kariéra

V současné době hledáme:

          

Jaké lidi do společnosti REC Group hledáme?

Tak jako špenát nechutná každému, ani REC Group není firma pro každého. Společně se totiž snažíme budovat něco, co se často vymyká standardu. Otevřenou a svobodnou firmu, která vytváří zejména hodnotu, ne jen peníze. Nejsme dokonalí a na naší cestě děláme mnoho chyb, ale o to rychleji se z nich snažíme poučit. Chceme mezi sebou lidi, kteří to vidí stejně jako my.

  • Takové, co mají vášeň pro to, co dělají.
  • Takové, co neustále a nonstop chtějí na sobě makat.
  • Takové, co mají selský rozum a umí vzít věci do vlastních rukou.
  • Takové, co o všem mluví otevřeně a pohár vidí vždy poloplný.
  • Takové, co ví, co je hrdost, ale ještě lépe ví, co je pokora.
  • Takové, co chtějí svou troškou každý den přispívat k tomu, aby Česká republika byla lepším místem pro život.

Kdo jsme

REC Group je parta  lidí, která buduje svobodnou firmu, která bude majákem ve světě recyklace a ekologické osvěty. Firmy, které na tom intenzivně spolupracují s námi jsou KOVOSTEEL Recycling, STEELMET, RPG Recycling, OTR Recycling, GELPO, A-GLASS Recycling, DZO a A-ORTO. Velikost skupiny nikdy nebyla naším hlavním cílem; od začátku chceme být uznávaní mezi všemi. Našimi zákazníky, lidmi, kteří s námi pracují a našim okolím. Chceme, aby setkání s námi bylo pro všechny zážitkem, který dělá den hezčí. Proto se kolem sebe stále díváme po skvělých lidech, kteří by se k nám přidali a pomohli nám být ještě lepší.

Aktuální volné pozice naleznete na začátku této stránky. Pokud tam žádná není a umíš skvěle něco jiného čti klidně dál…

Pokud si myslíte, že byste byli přínosem, napište nám proč, a co byste chtěli v REC Group dělat. Dobrá rada: Na zprávy s obsahem „budu dělat cokoli“ nereagujeme. Chceme lidi, kteří mají vášeň pro to, co dělají a jsou v tom fakt výborní. Buďte hodně konkrétní a přesvědčte nás, že Vás chceme. Pozici nazýváme JAKÁKOLIV.

Pokud nás Váš motivační dopis osloví, pozveme Vás k nám a zkusíme nalézt průnik našich očekávání. Na kolik otázek se zeptáte, tolik odpovědí dostanete. Čas není žádný problém, dáme Vám ho tolik, kolik budete potřebovat. Umíme poskytnout přístřeší, kávu, čaj i oběd. Na konci tohoto období si probereme, co chcete přinést společnosti a co společnost může přinést Vám. Vše je samozřejmě zdarma :-)

Databáze uchazečů

Pokud se chcete „pouze“ zařadit do databáze uchazečů o práci ve společnostech skupiny REC Group, zašlete nám Váš životopis na mailovou adresu mzdovaucetni@kovosteel.cz. Chcete-li mít informace z první ruky a máte svůj účet, využijte Facebook a staňte se naším přítelem. Pokud jste typ člověka „veselá kopa“ můžete načerpat inspiraci k případnému pohovoru zde.

Vybrali jsme Vás k pohovoru?

Životopis nebo motivační dopis je prostředkem prvního kontaktu mezi firmou nabízející pracovní pozici a uchazečem. První dojem je velmi důležitý.

Několikrát si pozorně přečtěte požadavky na našeho nového zaměstnance uvedené v nabídce práce a mějte je při psaní životopisu na paměti. Nesnažte se vyjadřovat příliš složitě, zaměřte se na srozumitelnost. Velkou výhodou je přiložení referencí od bývalého zaměstnavatele. Pokud reagujete na nabídku „Jakákoliv“ je potřeba uvést v mailu, to nejpodstatnější, co vás odlišuje od ostatních, v čem jste skvělí a jedineční.

Průběh běžného výběrového řízení:

1. kolo výběrového řízení

Zastáváme názor, že je důležité potkat se osobně – Vy s námi a my s Vámi. Chceme, abyste věděli, jaké máme pracovní prostředí a jací lidé u nás pracují. Dozvíte se informace o možnosti pracovního uplatnění u naší společnosti, o firemní kultuře, spolupracovnícíchn či produktech. Na druhou stranu se budeme chtít my dozvědět něco o Vás. V tuto chvíli máte možnost „prodat“ to nejlepší ze sebe.

2. kolo výběrového řízení –  s vedoucím oddělení a spolupracovníky

Setkáte se s potenciálním nadřízeným a spolupracovníky, což je podle nás velmi důležitá a rozhodující součást výběrového řízení (někdy může být rovnou součástí 1. kola).

3. kolo výběrového řízení – nabídka pracovního místa

V této fázi se již budeme bavit konkrétně o podmínkách pracovního místa. Zodpovíme Vám doplňující otázky a domluvíme se na budoucí spolupráci.

Přejeme hodně štěstí!

Kontakt:

Kopčilová Lenka
Telefon + 420 572 419 723
Mobil + 420 777 704 317
E-mail mzdovaucetni@kovosteel.cz


Sidebar