Exkurze

Exkurze

Vážení návštěvníci, rádi bychom Vás pozvali k nám do REC Group – Recyklačního ekologického centra. V našem areálu ve Starém Městě Vám ukážeme reálný svět zpracování odpadů. Přijďte se podívat, co se děje s Vaším odpadem a přesvěčte se o tom, že i v takovém prostředí může být hezky a čisto.

Jsme skupina firem zabývajících se sběrem a zpracováním odpadů a rádi Vás uvítáme „u nás doma“.

NABÍDKA PROGRAMŮ:

1) KOVOZOO – samostatná prohlídka naší KOVOZOO zahrnuje mnoho atrakcí, expozicí u nás v areálu (maják ŠROTÍK, loď NADĚJE, letoun L-610, muzeum veteránů).

  • doba trvání: není časově omezeno
  • max. velikost skupiny: není omezeno

2) KOVOZOO + VLÁČEK – samostatná prohlídka KOVOZOO + komentovaná projížďka vláčkem STEELINKA po provozu našich odpadových společností, kde uvidíte reálný svět zpracování odpadů.

  • doba trvání: jízda vláčkem trvá cca 20 min.
  • min. velikost skupiny: 15 osob 

3) ODBORNÁ EXKURZE „Cesta vašeho odpadu“ (doporučujeme od II. stupně ZŠ ) – obsahuje holdingové video, výklad o provozu šrotiště ve venkovní části našeho provozu na vyhlídkových lávkách. Lávky vedou nad naší budovou Kongresového centra až na střechu údržby. Potom by Vás čekal vláček po našich provozech a následně samostatná prohlídka KOVOZOO.

Holdingové video trvá cca 20 min. Lávky, kam bychom se vydali, trvají cca 15 - 20 min. (podle počtu osob se může rozdělit) a komentovaná jízda vláčkem cca 20 min.

  • doba trvání: cca 1 h a 20 min.
  • min. velikost skupiny: 15 osob

4) PRŮVODCE „Železo ožívá“ – obsahuje holdingové video, výklad v našem Kongresovém centru, což je multifunkční zařízení s moderním vybavením v samotném srdci průmyslového areálu společnosti REC Group, které bylo vybudováno v prostorách bývalého skladu cukru. Další část výkladu by nás čekala v KOVOZOO. Potom by Vás čekal vláček po našich provozech odpadových firem Holdingu REC Group.

  • doba trvání: cca 1 h a 20 min.
  • min. velikost skupiny: 15 osob 

Exkurze je potřeba předem objednat na níže uvedených kontaktech. 

CENÍK exkurzí najdete na webových stránkách KOVOZOO ZDE.

KONTAKT – ING. MICHAELA STÁNCOVÁ
Mobil + 420 601 382 320
Mail exkurze@recgroup.cz

Dokumenty potřebné k absolvování exkurze (pro školy):

Instrukce k exkurzi

Potvrzení o účasti s bezpečnostními pokyny

Dokumenty potřebné k absolvování exkurze (pro organizace):

Instrukce k exkurzi

Potvrzení o účasti s bezpečnostními pokyny

Sidebar