Kongresové centrum REC Group se proměnilo v pohádkovou říši 16.05.2016

TISKOVÁ ZPRÁVA

Staré Město 16. května 2016 – V sobotu 14. května 2016 se Kongresové centrum v areálu REC Group proměnilo v jednu velkou pohádkovou říši. Akce Pohádková zahrada přilákala na 2000 malých i velkých návštěvníků, kteří se mohli projít pohádkovou stezkou tvořenou devíti pohádkovými stanovišti. Už od rána na děti netrpělivě čekaly různé pohádkové postavičky jako Čert a Káča, Křemílek a Vochomůrka, Sněhurka a sedm trpaslíků, Rumcajs s Mankou, Ježibaba z perníkové chaloupky, Popelka, Hurvínek s Máničkou, Maková panenka a motýl Emanuel, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, ale také spousta různých aktivit a úkolů, za jejichž splnění byly děti odměněny.

Kromě toho byl pro návštěvníky připraven také bohatý doprovodný program. Děti si po celý den mohly zadovádět s kouzelníkem MAXEM, pochovat si různá živá zvířátka, opéct si špekáček, ochutnat různé dobroty, svézt se vláčkem STEELINKA nebo navštívit KOVOZOO. Akci zpestřily také taneční vystoupení dětí ze Střediska volného času Klubko Staré Město, Domu dětí a mládeže Šikula a dětského tanečního souboru Dolinečka.

Přestože počasí zpočátku moc nepřálo a spadla i nějaká ta kapka, nakonec se umoudřilo a tak se zahrada zaplnila pejsky, kteří společně se svými psovody předvedli umění agility a dogdancingu.

Cílem celé akce bylo pobavit rodiny s dětmi a splnit tak jeden z mnoha cílů společnosti REC Group.

Všem návštěvníkům patří velké poděkování a na další akci na viděnou!

FOTOGRAFIE

 

KONTAKT:

Michaela Rudošová

e-mail: marketing@recgroup.cz

telefon: +420 724 418 581

Sidebar