Kongresové centrum

Výstavy v Kongresovém centruVýstavy v Kongresovém centru
Pronájmy prostorPronájmy prostor
Panorama 360°Panorama 360°

Kongresové centrum je multifunkční zařízení s moderním vybavením v samotném srdci průmyslového areálu společnosti REC Group, které bylo vybudováno v prostorách bývalého skladu cukru.

Kongresové centrum využíváme nejen k našim vlastním účelům v rámci vzdělávání zaměstnanců, ale také nabízíme možnost pronájmu těchto netradičních prostor. Kongresové centrum umožňuje konání školení, konferencí, večírků, oslav, svateb a různých veřejných akcí.

Prostory Kongresového centra si můžete prohlédnout pouze v rámci exkurze s průvodcem. V období září - červen jsou možné prohlídky Kongresového centra pouze po předchozí domluvě na níže uvedených kontaktech.

OTEVÍRACÍ DOBA
Duben - Červen 10:00 - 17:00
Červenec - Srpen 09:00 - 18:00
Září - Říjen 10:00 - 17:00
Listopad - Březen 10:00 - 16:00

KONTAKT:

KONGRESOVÉ CENTRUM
Telefon +420 572 419 771
Mobil +420 725 136 927
Mobil +420 601 382 320
E-mail info@recgroup.cz

HISTORIE KONGRESOVÉHO CENTRA

Společnost REC Group s.r.o. se od roku 1998 zabývá svozem, tříděním a recyklací odpadů. Během svého rozvoje klade čím dál větší nároky na neustálé zvyšování kvalifikace a růst efektivity práce svých zaměstnanců, což nepřímo vede také ke zlepšování ochrany životního prostředí. V roce 2008 společnost začala řešit situaci, jakým způsobem zajistit stávajícím i budoucím zaměstnancům systematický rozvoj jejich schopností a znalostí. Rozhodla se pro vybudování školicího střediska. Školicí středisko se začalo budovat na podzim roku 2010 v prostorách 2. NP a 3. NP bývalého skladu cukru. Jedná se o multifunkční zařízení s moderním vybavením v srdci průmyslového areálu s možností nahlédnout do zpracovatelského procesu a zároveň rozvojem lidských zdrojů a tím pádem konkurenceschopnosti podniku. Na stavbě proběhly statické úpravy celého objektu, byly doplněny části krovů a podlah, zesíleny a vyměněny ocelové konstrukce, proběhla repase dobového výtahu a dopravníku, které dříve sloužily k manipulaci s cukrem. Stavba je vybavena novou vzduchotechnikou, sádrokartonovými konstrukcemi, rozvody zdravotechniky a elektra. K úpravě komplexního designu byl přizván Ing. arch. Jan Konečný, který mj. navrhoval interiéry a expozice pro firmu Baťa v Torontu, Škoda Auto v Německu, pro firmu R. Jelínek Vizovice, IBM ČR a Francouzskou filharmonii v Paříži. V současné době nachází Kongresové centrum daleko širší využití než tomu bylo na začátku.

OCENĚNÍ KONGRESOVÉHO CENTRA

"Stavba roku 2011 Zlínského kraje"   - hlavní cena v kategorii Průmyslové a zemědělské stavby. 
"Baumit - fasáda roku 2011" - 2. místo v kategorii historický objekt. 

  

Sidebar