POHÁDKOVÁ ZAHRADA - tisková zpráva 22.05.2017

ZAHRADA V AREÁLU REC GROUP A KOVOZOO SE PROMĚNILA V POHÁDKOVOU STEZKU

TISKOVÁ ZPRÁVA

Staré Město 22. května 2017 – V sobotu 20. května 2017 se zahrada areálu REC Group a KOVOZOO proměnila v jednu velkou pohádkovou stezku. Akce Pohádková zahrada přilákala téměř 2000 malých i velkých návštěvníků, kteří se mohli projít pohádkovou stezkou tvořenou osmi pohádkovými stanovišti. Už od rána na děti netrpělivě čekaly různé pohádkové postavičky z oblíbených českých i zahraničních pohádek a animovaných filmů a spousta aktivit a úkolů, za jejichž splnění byly děti odměněny. Stanoviště byla vlastnoručně tvořena zaměstnanci skupiny REC Group a na jejich výrobu byly použity materiály ze společností KOVOSTEEL Recycling, STEELMET, A-GLASS Recycling, RPG Recycling, Gelpo, ASSCO, DZO, A-ORTO a KOVOZOO.

Kromě toho byl pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program. Děti po celý den mohly dovádět s kouzelnicí RADANOU, venčit pejsky ze spolku Dočasky.cz, naučit se hravou formou bezpečnosti silničního provozu s oddělením BESIP Ministerstva dopravy, svézt se vláčkem STEELINKA, navštívit KOVOZOO, opéct si špekáček nebo ochutnat různé dobroty v nově otevřené jídelně v Kongresovém centru nebo nově otevřeném občerstvení pod majákem. Akci zpestřila také taneční vystoupení dětí z klubu GasiTeam, rodinného centra Akropolis, DDM Uherský Ostroh a dětského tanečního souboru Dolinečka. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bylo přetahování s ČERVENÝM TRAKTŮRKEM, které mělo na akci Pohádková zahrada úplnou premiéru a sklidilo velký úspěch jak mezi dětmi, tak mezi dospělými.

Cílem celé akce bylo pobavit rodiny s dětmi a splnit tak jeden z mnoha cílů společnosti REC Group.

Všem návštěvníkům patří velké poděkování a pozvání na další událost v areálu REC Group, kterou bude akce DĚTI A KOVOZOO dne 16. 9. 2017!

FOTOGALERIE

 

KONTAKT:

Michaela Rudošová

e-mail: marketing@recgroup.cz

telefon: +420 724 418 581

Sidebar