STRAŠIDELNÁ ZAHRADA 2018 - Tisková zpráva 12.11.2018

STRAŠIDELNÁ ZAHRADA 2018 - Tisková zpráva

KOVOZOO OŽILA PŘÍZRAKY, BUBÁKY A STOVKY SVĚTÝLEK

Již po sedmé se v pátek 9.11.2018 konal v KOVOZOO ve Starém Městě slet strašidel a přízraků všeho druhu. Stovky svíček, světýlek a ohňů umocnily nádherně strašidelnou atmosféru areálu „ve Staráku u majáku“, kterou si přišlo užít na 3500 fanoušků hororu, duchů a pohádek. Akce, primárně určena pro rodiny s dětmi, byla letos pojatá opravdu velkolepě. Strašidelná zábava byla rozmístěna v celém areálu KOVOZOO, na motokárách, ale také v Off-road centru Staré Město. Návštěvníci se mohli pobavit na sedmi strašidelných stanovištích, dát si něco dobrého v Bistru u čarodějnic v přistaveném vagónu nebo i v Porodnici KOVOZOO, která se při této speciální příležitosti proměnila ve „vývařovnu“. Jídelní lístek nabízel topinky, chleba s cibulí, gulášek, palačinky nebo třeba dýňovou polévku. O zábavný program se postaral oblíbený bavič a kouzelník Jirka Hadaš a jeho pomocnice Elvíra a Malvíra, se kterými se děti jako vždycky zasoutěžily a zatancovaly. Akční návštěvníci se mohli vyřádit na Motokárách Staré Město, které mají díky příznivému počasí prodlouženou sezónu. Letošní novinkou akce Strašidelná zahrada byl „strašidelný offroad“. Návštěvníci akce si mohli zdarma užít trochu adrenalinu při jízdě na polygonu Off-road centra.

Sedm strašidelných stanovišť – Peklo, Mučírna, Krotitelé duchů, Čarodějnice, Gotická kaple, Město mrtvých a Strašidelný les zajišťovaly týmy z dceřiných společností holdingu REC Group (skupina společností specializujících se na recyklaci široké škály odpadů: KOVOSTEEL Recycling, s.r.o.STEELMET, s.r.o.A-GLASS Recycling s.r.o.RPG Recycling, s.r.o.GELPO s.r.o.ASSCO, s.r.o.A-ORTO s.r.o.DZO s.r.o.KOVOZOO Staré Město). Na jednotlivých stanovištích byly, v souladu s filozofií holdingu, využity odpadové materiály jako pneumatiky, polystyren, staré dřevo a papír.

 Akce Strašidelná zahrada patří v regionu k velmi oblíbeným kulturním událostem. Podobných akcí „halloweenského typu“ je sice v okolí hned několik, ale prostředí, jako je KOVOZOO Staré Město, je ojedinělé a originálním pojetím strašidelné zábavy naprosto unikátní. Důkazem toho je i vysoká návštěvnost, která navíc každoročně stoupá, což inspiruje pořadatele – společnost REC Group s.r.o., k realizaci stále nových nápadů, atrakcí v areálu  KOVOZOO tak, aby si tu každý návštěvník našel „to své“, pobavil se a třeba se i něco naučil.

Sidebar