Tým REC Group si odjel svůj 12 hodinový motokárový závod 05.09.2016

Na Motokárové dráze ve Starém Městě pořádáme vytrvalostní závody pro veřejnost a závody jednotlivců!

Od 28.5. do 30.8.2016  probíhala soutěž o nejrychlejší jezdce staroměstské dráhy. Vítězové soutěže měli možnost, zajet si 12 hodinový vytrvalostní závod s Novitechem

V sobotu 3.9.2016 proběhl dlouho očekávaný dvanáctihodinový závod - 12H LE HODONÍN, kterého se zúčastnil také tým REC Group. Tým byl složen z 5 jezdců, z nichž dva byli nejrychlejší jezdci motokárové dráhy ve Starém Městě - Tomáš Chmela a David Havlíček. Závod odstartoval v 11 hodin na motokárové dráze v Hodoníně a zúčastnilo se ho celkem 11 týmů. Závodníci si poměřili své řidičské schopnosti na trati verze Reverse (proti směru hodin). První tři příčky obsadily týmy - DDS Racing, GO Baby GO a Domark. REC Group skončil na 9. místě s 999 ujetými kilometry a ztrátou 20 kol na první tým.