Vyrobte své zvíře v Porodnici 31.07.2014

KOVOZOO má svoji PORODNICI – prostor pro rození, léčení a regeneraci kovových zvířátek vybaven několika svařovacími boxy.

„Jen v roce 2013 navštívilo KOVOZOO více než 20.000 návštěvníků. Jsme potěšeni tak velkým zájmem a pro ještě větší atraktivitu jsme se rozhodli, že návštěvníkům umožníme nahlédnout přímo do výroby těchto uměleckých děl z kovového odpadu,“ popsal Bronislav Janeček, generální ředitel společnosti REC Group. „A aby to nebylo jen o koukání, bude zde mít každý návštěvník možnost zkusit si zvířátko sám vyrobit.“ Všem zájemcům bude nablízku odborný dohled, který poradí a v případě potřeby pomůže.
Prostoru mohou využít také odborné školy, kterým dostatečné zázemí pro takovou aktivitu ve vlastním areálu schází. A v neposlední řadě zde naleznout útočiště i samotní zaměstnanci skupiny REC Group – pro firemní teambuilding jsou prostory ideální.

IMG_1009 IMG_4306 IMG_7568

První zvíře narozené v Porodnici je žirafa Safira, která nyní hrdě stráží vstup na vyhlídkové lávky.

Další mláďátko, které přišlo v porodnici na svět, je bobr Jeník Palatiňák. Jeho rodiči jsou zaměstnanci společnosti Palatinum, kteří využili Porodnici k firemnímu teambuildingu.

Neváhejte a přijďte si vyrobit své vlastní zvířátko!

Pro tvůrce „porodníky“ je připraveno:

- prostory PorodniceIMG_4485

- odborný dohled a svářeč

- připravený materiál ke svaření zvířete

- 10 elektrod

- 2 páry rukavic

- 2x svářečská samozatmívací helma

- WC v místě PorodniceIMG_4483

- parkování přímo u Porodnice

- vstup do Ekolandu

- jízda vláčkem Steelinka

Vše výše uvedeno je součástí balíčku, jehož hodnota je 1.000,- Kč bez DPH/1 hodinu. V ceně jsou i spotřebované energie. (Je možno poskytnout více ochranných pomůcek dle domluvy.)

Vyrobené zvíře může zůstat jako trvalý exponát v naší KOVOZOO a dělat čest a reklamu tvůrci, nebo si jej smí tvůrce odnést domů, kde bude uhrazena cena použitého železa a to v hodnotě 20,- Kč/1kg.

 

 

Rezervovat se můžete na kontaktech info@recgroup.cz nebo telefonním čísle: 572/419 771

big-IMG_2302   big-20130914_130605

Sidebar