Vzkaz od žáků: SUPER VÝLET, SUPER LIDI.

Dobrý den, dne 14.4.2015 naše škola ZŠ Nechvalín navštívila Váš EKOLAND. Zde jsme byli mile přivítáni. Naše cesta začala v malém sále, s pro žáky moc zajímavými sedačkami z palet. Dále jsme procházeli celým objektem, kde jsou zachovány původní historické prvky cukrovaru. To jsme ocenily, my paní učitelky. Žákům se líbila vyhlídka ze střechy na celý areál a přecházení po vyhlídkových lávkách. Nezapomenutelná byla jízda vláčkem Steelinka, kde si žáci prohlédli, jaký odpadový materiál zpracováváte. Konečně viděli, kde končí sběr elektrospotřebičů, který naše škola každý rok provádí. Poslední naše kroky vedly do KOVOZOO. Nadšení žáků se nedá popsat. Nevěřili, co vše se dá vyrobit. 

Z výletu přijeli spokojeni a další den zahájili vyučování písní Jede, jede STEELINKA. Vzkaz od žáků: SUPER VÝLET, SUPER LIDI.

Jestli si já mohu dovolit malou prosbičku, prosím, zpracujte tu Vaši historii do brožurky. Je moc zajímavá a bude Vám dělat další reklamu i když Vy jí už nepotřebujete. Byl to opravdu výborný nápad, který moc oceňuji.

S pozdravem Mgr. Hana Sýkorová , učitelka

         

Sidebar