POHÁDKOVÁ ZAHRADA - akce pro děti 04.04.2016

AKCE JIŽ PROBĚHLA!

14.5.2016 od 10:00 do 16:00 areál REC Group ve Starém Městě opět ožije pohádkovými bytostmi při příležitosti konání akce POHÁDKOVÁ ZAHRADA.  

Vraťte se s námi do dětských let, kdy jsme usínali u ježibaby z perníkové chaloupky, Čerta a Káči nebo Křemílka a Vochomůrky… 

Už od rána budou pro děti připravena pohádková stanoviště, která budou tvořit „pohádkovou stezku“, na které se děti setkají s různými pohádkovými bytostmi, budou plnit úkoly a sbírat razítka a za zdolání celé pohádkové stezky bude každý malý návštěvník odměněn. Skvělou atmosféru doplní kouzelník MAXdětská taneční vystoupení, ukázka agility a dogdancingu, malování na obličej a spousta dalších atrakcí. Děti si budou moci zaskotačit na skákacím hradu, vyzkoušet si různé aktivity, opéct si špekáček, svést se vláčkem Steelinka nebo navštívit KOVOZOO.

VSTUPY:

  • u majáku
  • u porodnice

PARKOVÁNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

  • u majáku vedle Skansky
  • pod letadlem směrem od Hamé
  • před Kongresovým centrem

VSTUPNÉ
Dospělí 50 Kč
Děti 30 Kč
Děti do 3 let ZDARMA

UPOZORNĚNÍ: POHÁDKOVÁ ZAHRADA SE KONÁ ZA KAŽDÉHO POČASÍ!!!

V případě velmi nepříznivého počasí se naladíme do pohádky v prostorách KONGRESOVÉHO CENTRA!


PROGRAM:

POHÁDKOVÁ STEZKA

Společnosti ze skupiny REC Group KOVOSTEEL Recycling, s.r.o.OTR Recycling s.r.o.STEELMET, s.r.o.RPG Recycling, s.r.o.GELPO s.r.o.Modrý kvítek, s.r.o.A-GLASS Recycling s.r.o.A-ORTO s.r.o. a DZO s.r.o.  Vás společně s Centrem ekologické výchovy Žabka přivítají na svých pohádkových stanovištích, kde budou děti plnit různé úkoly a sbírat razítka na kartičky, které dostanou při vstupu. Po splnění všech úkolů a nasbírání všech razítek, čeká na děti na konci pohádkové stezky malá odměna. A na jaké pohádkové bytosti se děti mohou těšit? Připomeneme si tradiční české pohádky! Čerta a Káču, Křemílka a Vochomůrku, Sněhurku a sedm trpaslíků, Rumcajse, Manku a Cipíska, Ježibabu z perníkové chaloupky, Popelku, Hurvínka a Máničku, Makovou panenku a motýla Emanuela nebo třeba Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého.

KOUZELNÍK MAX - JAKUB KOUTSKÝ

Magie je jeho velkou zálibou. Kouzlením se zabývá od svých 12 let. Je členem Českého magického svazu a Magického klubu Praha. Rád svým vystoupením baví děti i dospělé publikum. S maximálně profesionálním přístupem má za sebou stovky úspěšných vystoupení po celé České republice. V kouzelnických začátcích byli jeho vzory světoví mágové David Copperfied, Hans Klok, Siegfried a Roy, The Pendragons a mnoho dalších. V současné době se však snaží jít vlastní cestou, kdy si vytváří svůj osobitý styl a vymýšlí originální magické prvky. Každoročně připravuje mnoho novinek, aby se mohl s kouzelnickým vystoupením vracet za stálými klienty nejen z řad společností a firem, kulturních domů, škol a školek, ale také soukromých rodinných oslav. 

AGILITY KLUB ZLECHOV

Máte rádi pejsky? A máte ještě radši, když umí i něco navíc, než jen sedni a lehni? Na Pohádkové zahradě Vám AGILITY KLUB ZLECHOV ukáže, jak se dá s pejsky krásně pracovat a rozvíjet jejich schopnosti prostřednictvím agility a dogdancingu. Pro ty, co se s těmito dvěma pojmy setkávají poprvé: Agility je sport pro psy, podobný koňskému parkuru. Pejsi mají za úkol zdolat určitou trať v co nejkratším čase. K tomu jim pomáhají jejich psovodi. Dogdancing je jednoduše řečeno  tanec se psem.

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ

Své pohybové schopnosti Vám předvedou děti ze Střediska volného času Klubko Staré Město, děti z Domu dětí a mládeže Šikula a dětský taneční soubor Dolinečka. Dále bude pro děti připraven i další doprovodný program. Přírodovědné centrum TRNKA při DDM Šikula Uherské Hradiště seznámí děti se zvířátky, které si budou moci dokonce i pohladit!

Pohádková zahrada 2014

Sidebar