Dětem se nejvíce líbilo ve výukové místnosti se spoustou různobarevných vaků

Vážená paní Varmužová,

dovolte mi Vám poděkovat za exkurzi. Již několikrát jsme Vaši Kovozoo s dětmi z SVČ Hulín navštívili a vždy se nám a hlavně dětem u Vás moc líbilo.

I přes nepřízeň počasí jsme se rozhodli, že k Vám na objednaný výukový program vyrazíme, děti se moc těšily, a tak jsme je o to nemohli připravit. Dětem se nejvíce líbilo ve výukové místnosti se spoustou různobarevných vaků, kde si mohly odpočinout a dozvěděly se něco o Vaší firmě a o tom, jak správně recyklovat. Možná by bylo vhodné natočit krátký film s dětmi, který by jim názorně ukázal, jak recyklovat. Trošku nás mrzelo, že jsme s dětmi nehráli v Kongresovém centru naučné hry, jak tomu bylo v minulosti.

Po této přednášce jsme nasedli do vláčku a projeli se po celé Vaší firmě. Poté byla naše exkurze ukončena a my si šli prohlédnout Vaše kovová zvířata a hlavně letadlo, které se nám stalo na nějakou dobu útočištěm kvůli špatnému počasí. Maják jsme bohužel z bezpečnostních důvodů nenavštívili. Loď a přilehlé hřiště si děti mohly prohlédnout v odpoledních hodinách, kdy přestalo pršet, tam se jim také velmi líbilo.

Ještě jednou Vám za výukový program děkujeme, děti byly spokojené a těšíme se na další návštěvu.

 

Monika Mrhálková

pedagog volného času SVČ Hulín

   

Sidebar